LAMAX Taps1 White


Zbav sa drôtov aj ty

Zabudni na rozmotávanie drôtov a rovno si pusti obľúbenú pecku. LAMAX Taps1 sú bránou ku kompletne bezdrôtovej slobode a top čistému zvuku. Na jedno nabitie zvládnu sypať beaty až 6 hodín a s kompaktným puzdrom im energiu vrátiš aj na ceste. Spoľahni sa na LAMAX kvalitu, vychytaný Bluetooth 5.0 a kvalitný sound – či už práve športuješ, pracuješ alebo sa presúvaš.
LAMAX Taps1 White - Zbav sa drôtov aj ty
3×6 hodín počúvania

Počúvaj dlhšie než ostatní. LAMAX Taps1 porážajú svoju konkurenciu a vedia hrať až 6 hodín. So super puzdrom ich potom navyše 2× nabiješ úplne kdekoľvek. Zásuvku nepotrebuješ, s presným LED ukazovateľom budeš vždy vedieť, koľko energie v slúchadlách aj v puzdre ostáva.
3×6 hodín počúvania
Hudba na dosah. Hneď

Songy ti do uší potečú cez certifikované Bluetooth 5.0. To znamená, že si ich užiješ v najlepšej kvalite, bez výpadkov a kľudne na vzdialenosť 10 metrov. Celú LAMAX Taps1 konektivitu sme topovo vyladili – akonáhle ich vyberieš z nabíjacieho puzdra, hneď začnú hľadať tvoj telefón. Než ich nasadíš, máš spárované a poslúchaš. Žiadne nastavovanie, ale instantný hudobný stream.
Hudba na dosah. Hneď
Zapadnú ti do života

Si minimalista? Vyber si bielu. Chceš nenápadné slúchadlá? Čierna je tu pre teba. LAMAX Taps1 sa prispôsobia každému štýlu. Vďaka vstavanému mikrofónu vybavíš hovory v kľude a s voľnými rukami. Stačí sa len zľahka dotknúť multifunkčného tlačidla a hneď môžeš ovládať hudbu, volanie alebo vyzvať na pokec Siri a Google asistenta. Tri veľkosti gumových štupľov v balení ti potom zaručia, že LAMAX Taps1 skvele padnú aj do tvojho ucha. Ak náhodou jedno slúchadlo stratíš, nevešaj hlavu. V prípade najhoršieho si ho môžeš samostatne dokúpiť.
Zapadnú ti do života
Výdrž až 6 hodín

Počúvaj kľudne celú pracovnú dobu. Taps1 vydrží hrať na 50% hlasitosti 6 hodín a pri 80% 5 hodín. To je viac, než porovnateľní konkurenti – daj si hudobný maratón!
Výdrž až 6 hodín
Nabíjaj na cestách

Uži si bezdrôtové počúvanie, aj keď pár dní nevidíš zásuvku. Nabíjacie puzdro dá slúchadlám šťavu 2×. S kompaktnými rozmermi ho jednoducho strčíš do vrecka a máš tak všetko u seba.
Nabíjaj na cestách
LED ukazateľ baterky

Puzdro má LED displej, ktorý na percento presne ukazuje, koľko energie v ňom ostáva. Máš tak prehľad, ako dlho ešte môžeš počúvať.
LED ukazateľ baterky
Bluetooth 5.0

Slúchadlá majú certifikované Bluetooth 5.0. Spoľahni sa na prenos v najlepšej kvalite, bez výpadkov a na vzdialenosť až 10 metrov.
Bluetooth 5.0
Dotykové ovládanie

Slúchadlá majú dotykové ovládanie. Poklepkaj na tlačidlo a ovládaj prehrávanie, prijímanie hovorov alebo napríklad Siri a Google asistenta.
Dotykové ovládanie
Vyvážený zvuk

Slúchadlá k tvojim bubienkom pošlú bohatý a vyvážený zvuk. Teš sa na silné basy a pevný zbytok spektra. Skús to na vlastné uši.
Vyvážený zvuk
Automatické párovanie

Taps1 stačí vytiahnuť z puzdra a hneď sa spárujú s tvojim telefónom. Žiadne čakanie, ani hľadanie zariadenia – proste počúvaj.
Automatické párovanie
Mikrofón pre volanie

Či už vybavuješ pracovné hovory, alebo kecáš s kamošom, a voľnými rukami ti to pôjde lepšie. Kvalitný mikrofón zabezpečí, že ťa bude počuť.
Mikrofón pre volanie
Technické parametre
Typ slúchadiel     True Wireless Stereo
Bezdrôtová technológia     Bluetooth 5.0
Podporované profily     HFP / A2DP / HSP / AVRCP
Podporované kodeky     SBC
Dosah Bluetooth     10 metrov
Kapacita batérie v slúchadle     45 mAh
Kapacita batérie nabíjacej stanice     300 mAh
Doba prehrávania     Hlasitosť 50 % - 6 h
Hlasitosť 60 % - 5 h
Frekvenčný rozsah     20 Hz – 20 kHz
Funkcia tlačidiel slúchadiel     Prehrávanie skladieb, aktivácia Siri/Google Assistant, ovládanie hovorov
Váha jedného slúchadla     4 g
Váha spolu s nabíjacou stanicou     36 g
Ďalšie vlastnosti     Handsfree, IP54, režim jedného slúchadla
Obsah balenia

    Slúchadlá LAMAX Taps1 White
    Nabíjacie puzdro
    Micro-USB nabíjací kábel
    3 veľkosti gumových štupľov
    Používateľská príručka

LAMAX
E0017

Špecifické referencie

ean13
8594175354935
Komentáre (0)

v rovnakej kategórii

Produkty v rovnakej kategórii: 3
Produkt pridaný na porovnanie.