LAMAX Dots2

Daj svojej hudbe voľnosť

Vyber z puzdra, nasaď a bang! Potop sa do svojho hudobného sveta, kedykoľvek máš chuť. LAMAX Dots2 ako druhá generácia našich True Wireless slúchadiel posúvajú kvalitu zvuku, výdrž aj spracovanie na ďalší level. Na jedno nabitie hrajú až 6 hodín, čo je 2× dlhšie oproti predchodcom a ďaleko pred konkurenciou. Zároveň sú o 30 % menšie, takže ti perfektne sadnú do uší a zostanú tam, nech robíš čokoľvek – napríklad prepínaš song cez Siri. Puzdro sa po novom nabíja bezdrôtovo, doplniť energiu je tak ešte jednoduchšie. Už máš svoj dôvod, prečo ich chceš?
LAMAX Dots2 - Daj svojej hudbe voľnosť

Neuveríš vlastným ušiam

Fandíš rapu? Lyrics budú výbušné ako na koncerte. Ide ti o silné beaty? Sleduj, ako rýchlo si začneš podupávať. Vyber žáner a spoľahni sa, že LAMAX Dots2 si s ním vďaka špičkovým meničom a Realtek čipsete poradia. Aj bez drôtov sa ti všetky songy dostanú do uší v top kvalite – štuple si rozumejú s AAC i SBC kodekom a Bluetooth 5.0 ti s dosahom 15 metrov dá nevídanú slobodu. Oproti Dots1 sme trochu skrotili basy a celkovo zvuk vylepšili, aby si mal vždy chuť na ďalší track.
Neuveríš vlastným ušiam

Fresh music v kapse. 24/7

Keď ráno nevieš, čo prinesie večer, nabíjacie puzdro je tvoj najlepší kamoš. Na chvíľu do neho slúchadlá hodíš a môžeš stláčať play. Z nuly na 100 % ich case nabije 5×. Samotné puzdro má 4 LEDky, tie ti dajú vedieť, koľko energie zostáva. Keď už treba zásuvku, môžeš si vybrať medzi USB-C a bezdrôtovým nabíjaním. Oproti predchádzajúcej verzii je box skoro o polovicu menší, takže ti vo vrecku zostane miesto aj na ďalšie dôležité veci.
Fresh music v kapse. 24/7

Ready na tvoj životný štýl

Dots2 s tebou zvládnu každý deň – či si v kancli alebo za mestom. Puzdro vydrží aj tvrdšie podmienky a vďaka odolnosti proti potu sa o slúchadlá nemusíš báť ani pri športe. Navyše kedykoľvek ťa naháňajú kamoši alebo šéf, hovor si jednoducho pustíš do štupľov a ruky tí zostanú voľné. S kvalitným mikrofónom ťa druhá strana bude počuť úplne zreteľne a telefón už nebudeš musieť mať nalepený pri uchu – a na to sa rýchlo zvyká! Zvlášť keď ti pošleme 3 veľkosti štupľov, takže si Dots2 dokonale prispôsobíš. Cez slúchadlá môžeš aktivovať aj hlasového asistenta v smartphone.
Ready na tvoj životný štýl

6 hodín na jeden záťah

Dots2 naraz zvládnu 6 hodín prehrávania. To je 360 minút, kedy nemusíš myslieť na nič okrem obľúbených beatov.
6 hodín na jeden záťah

Bezdrôtová sloboda

Puzdro s kapacitou 550 mAh nabije štuple na max hneď 5×. Zásuvku tak veľmi často hľadať nemusíš. Samotná krabička sa dobíja tiež vzduchom – stačí ju položiť na bezdrôtovú nabíjaciu podložku.
Bezdrôtová sloboda

O triedu lepší sound

Vzali sme predchádzajúcu generáciu a celkovo zvuk vylepšili. Basy stále dunia, ale trochu sme ich umiernili, takže zostalo viac miesta pre lepšiu vyváženosť a detaily. Žáner už je na tebe.
O triedu lepší sound

Moderné USB-C

Okrem nabíjania bez káblov môžeš do krabičky zapojiť aj čím ďalej populárnejšie USB-C. Puzdro sa na 100% nabije asi za hodinu a pol.
Moderné USB-C

Bluetooth 5.0

S dosahom 15 metrov môže telefón ležať pokojne vo vedľajšej miestnosti. Žiadne sekanie, žiadne výpadky, len tvoja hudba.
Bluetooth 5.0

4 LEDky pre lepší prehľad

Aby ti baterka už nikdy nedošla uprostred rozbehnutého dobrodružstva, dali sme na puzdro 4 LED kontrolky, podľa ktorých na jeden pohľad spoznáš, koľko energie zostáva.
4 LEDky pre lepší prehľad

Instantné párovanie

Akonáhle štuple vyberieš z puzdra, začnú hľadať tvoj zdroj (telefón, tablet, počítač). Než ich dáš do uší, už sú ready na tvoj playlist.
Instantné párovanie

Ovládanie na jeden klik

Jednoduchšie to byť nemôže – jedno pogumované tlačidlo stačí na prijímanie hovorov, pozastavenie hudby i prepínanie songov.
Ovládanie na jeden klik

Najvyššia kvalita prenosu

Pokiaľ si tvoj smartphone rozumie s AAC formátom, songy k tebe poletia v najvyššej kvalite. Dots2 podporujú aj starší SBC kodek, s ktorým sa pripojíš vážne k čomukoľvek.
Najvyššia kvalita prenosu

3 veľkosti štupľov

Správna veľkosť gumových štupľov rozhoduje o kvalite zvuku aj o tom, že ti Dots2 vydržia v ušiach aj pri športe. V balení ti tak posielame rovno tri veľkosti, nech máš na výber!
3 veľkosti štupľov

Technické špecifikácie
Typ slúchadiel     True wireless
Bezdrôtová technológia     Bluetooth 5.0
Podporované profily     HFP 1.7, HSP 1.2, A2DP 1.3, AVRCP 1.6, SPP 1.2
Podporované kodeky     AAC, SBC
Dosah Bluetooth     15 m
Kapacita batérie v slúchadle     50 mAh
Kapacita batérie nabíjacej stanice     550 mAh
Dobra prehrávania     Hlasitosť 50 % - 6 h
Hlasitosť 80 % - 5 h
Frekvenčný rozsah     20 Hz – 20 kHz
Handsfree     Integrovaný reproduktor i mikrofón. Ovládať handsfree ide tlačidlami na slúchadlách.
Funkcie tlačidiel slúchadiel     Prehrávanie skladieb, ovládanie handsfree, aktivácia Siri alebo Google Assistant
Váha jedného slúchadla     3 g
Váha spolu s nabíjacou stanicou     42 g


Obsah balenia

    Slúchadlá LAMAX Dots2
    Nabíjacie puzdro
    USB-C nabíjací kábel
    3 veľkosti ušných štupľov
    Užívateľská príručka

LAMAX
E0014

Špecifické referencie

ean13
8594175356366
Komentáre (0)

v rovnakej kategórii

Produkty v rovnakej kategórii: 3
Produkt pridaný na porovnanie.