Doprava tovaru

Dopravu kuriérom zabezpečuje prepravná spoločnosť DPD. Zabezpečuje dodanie zásielok do celkovej hmotnosti 30 kg po celom Slovensku, v pracovné dni medzi 8:00 a 17:00 hod. Tovar vám bude doručený najneskôr do 48 hodín od expedície z nášho skladu.

S DPD poznáte hodinový interval doručenia vášho balíka, príchod kuriéra môžete sledovať online na mape 1 hodinu pred doručením a aplikácia myDPD vám v prípade potreby umožní zmeniť adresu alebo deň doručenia. Pri platbe na dobierku je možné pri doručení za tovar zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Cena prepravy: od 4,10 € s DPH

DPD_DrivingChange.png

Podmienky pre dodanie tovaru v zmluvne dohodnutých lehotách:
● potvrdenie objednávky predávajúcim
● voľné skladové zásoby objednaného tovaru v požadovanom množstve na elektronickej objednávke
● prevedenie platby na účet predávajúceho - pri voľbe platby prevodom

Spôsoby platby

Platby môžu byť uskutočnené:

Platba kartou (Tatra banka CardPay) - rýchla a jednoduchá úhrada objednávky prostredníctvom bankových kariet VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro alebo Diners Club International. Podporuje Apple Pay a Google Pay.

Platba prevodom na účet - Pri spôsobe platby prevodom na náš bankový účet prosím zadajte ako variabilný symbol číslo objednávky ktoré Vám bude zaslané na uvedený e-mail v objednávke. Tovar Vám bude zaslaný až po prijatí platby na náš bankový účet.

Dobierkou (+1,50 €) - Za tovar zaplatíte prepravcovi pri dodaní, priamo na Vami určenej adrese.

Produkt pridaný na porovnanie.