Domov

Domov

Podmienky pre dodanie tovaru v zmluvne dohodnutých lehotách:

 - potvrdenie objednávky predávajúcim
 - voľné skladové zásoby objednaného tovaru v požadovanom množstve na elektronickej objednávke
 - prevedenie platby na účet predávajúceho - pri voľbe platby kartou, alebo prevodom

Objednaný tovar je expedovaný nasledujúci pracovný deň po splnení vyššie uvedených podmienok, pre dodanie tovaru.

Pokiaľ je tovar skladom, v požadovanom množstve, je dodaný kupujúcemu do 1 až 2 dní.

V prípade ak je tovar na objednávku, doba dodania je obvykle 3 až 7(14) dní. Uvedená doba dodania tovaru na objednávku nie je pre predajcu záväzná v prípade ak na sklade u dodávateľa nie je požadované množstvo objednaného tovaru, alebo tento tovar je v danom okamihu u dodávateľa vypredaný a jeho objednanie zo strany dodávateľa u výrobcu nie je možné.

Možné spôsoby dodania tovaru na území Slovenska:


Dodanie tovaru na adresu s dobierkou. Tovar je zasielaný dopravcom na dobierku. Dopravca doručuje zásielky v pracovných dňoch obvykle do 24 hodín od expedície tovaru.

Dodanie tovaru na adresu po úhrade za tovar vopred. Tovar je dodaný za podmienky, že kupujúci uhradí cenu za tovar na účet predávajúceho vopred. Kupujúci je povinný prevziať tovar od tretej osoby (logistického partnera predávajúceho), ktorá dodá tovar prostredníctvom dopravcu. Predávajúci ako dlžník vyjadruje súhlas s týmto spôsobom splnenia záväzku dodať objednaný tovar.

time
Štandardná doba doručenia v rámci Slovenska v nasledujúci pracovný deň od odoslania. Deň vopred obdržíte informáciu o doručení, v prípade potreby si v aplikácii myDPD jednoducho zmeníte adresu alebo deň doručenia. Platba v hotovosti aj platobnou kartou.

Elektrické dodávky

DPD SK je prvou kuriérskou spoločnosťou na Slovensku, ktorá nasadila elektrické dodávky špeciálne vyrobené pre mestské doručovanie.

DPD SK začala ako prvá kuriérska spoločnosť na Slovensku využívať elektrické dodávky Voltia eNV200 Maxi s nulovými emisiami CO2, a tým sa stala prvou spoločnosťou na Slovensku, ktorá nasadila vozidlá špeciálne vyrobené pre mestské doručovanie. Voltia eNV200 Maxi plne elektrické vozidlo postavené na platforme Nissan eNV200. Do úložného priestoru sa zmestí 8m³ nákladu do 600 kg. Dojazd vozidla je do 140 km na jedno nabitie.

Prvé dodávky začali premávať v rámci Bratislavy, hlavného mesta Slovenska, v roku 2017 a dnes ich je na území Slovenska 39.