Slúchadlá s mikrofónom

Aktívne filtre

Herné náhlavné slúchadlá LAMAX Heroes Defender1
Cena 36,29 €

Herné náhlavné slúchadlá, drôtové, meniče 40 mm, nízka latencia, odnímateľný mikrofón, podsvietenie, ergonomický tvar, kožené náušníky, LAMAX BeatBass® technológia, ovládanie mikrofónu a hlasitosti na kábli, kompatibilita s PC aj hernými konzolami, kovový vzhľad, 3,5 mm jack a USB konektor, redukcia 1×3,5 mm jack na 2×3,5 mm jack.

Dostupnosť: Vypredané
Herné náhlavné slúchadlá LAMAX Heroes General1
Cena 57,76 €

Herné náhlavné slúchadlá, drôtové, meniče 53 mm, nízka latencia, ergonomický tvar, náušníky s pamäťovou penou, odnímateľný mikrofón s pasívnym potlačením okolitého hluku, LAMAX BeatBass® technológia, ovládanie mikrofónu a hlasitosti na kábli, kompatibilita s PC i hernými konzolami, kovový vzhľad, 3,5 mm jack konektor, redukcia 1×3,5 mm jack na 2×3,5 mm jack, predlžovací audio kábel.

Dostupnosť: Vypredané
Herné náhlavné slúchadlá LAMAX Heroes Guard1
Cena 24,36 €

Herné náhlavné slúchadlá, drôtové, nízka latencia, ergonomický tvar, kožené náušníky, LED podsvietenie, nastaviteľný mikrofón, LAMAX BeatBass® technológia, meniče 40 mm, ovládanie mikrofónu a hlasitosti na kábli, kompatibilita s PC i hernými konzolami, ľahká konštrukcia, 3,5 mm jack a USB konektor.

Dostupnosť: Vypredané
Bezdrôtové over-ear slúchadlá LAMAX Muse2
Cena 44,88 €

Bezdrôtové over-ear slúchadlá so zabudovaným mikrofónom, výdrž 35 hodín, Bluetooth 5.0, dosah 10 m, vyvážený zvuk, posilnené basy, pohodlné náušníky, ovládanie na slúchadlách, uzavretá konštrukcia s tesnením okolitých hlukov 3,5 mm jack, podpora Siri a Google Assitent

Dostupnosť: Vypredané
Hráčske slúchadlá Microsoft Wireless Headset
Cena 112,32 €

Bezdrôtové herné slúchadlá s mikrofónom, ktoré spolupracujú s konzolami Xbox X | S a Xbox One, PC (Windows 10). Ponúkajú čistý verný zvuk. Parametre: frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz; impedancia: 32 ohmov. Podporujú technológiu Dolby Atmos, DTS Headphone: X a Windows Sonic. Nabíjanie cez kábel typu USB-C. Výdrž vstavanej batérie až 15 hodín na jedno nabitie.

Dostupnosť: Vypredané
Bluetooth stereo slúchadlá BAXX/SW
Cena 29,12 €

Bluetooth stereo slúchadláVychutnajte si hudbu bezdrôtovo vo vynikajúcej kvalite a nikdy nezmeškajte hovor. BAXX / SW je kompatibilný so všetkými zariadeniami vybavenými technológiou Bluetooth. Zariadenia je možné pripojiť aj pomocou 3,5 mm linkového vstupu. Slúchadlá sú vybavené citlivým vysoko výkonným mikrofónom a umožňujú vám telefonovať bez použitia rúk.
Dostupnosť: Vypredané
Produkt pridaný na porovnanie.