Regálové reprosústavy

Aktívne filtre

Regálové reprosústavy Fonestar BLOCK5, pár
Cena 179,00 €
Kvalitné a štýlové 2-pásmové hifi reprosústavy s basreflexom vyrobené z MDF, potiahnuté čiernym PVC a magnetickými krycími mriežkami. Sú osadené (5") stredobasovým a (1") výškovým reproduktorom s neodymovým magnetom. Pripojenie pomocou pozlátených skrutkovacích terminálov.
Dostupnosť: Vypredané
BS ACOUSTIC SONUS100B reprosústavy
Cena 100,14 €
2-pásmové reproduktorové sústavy BS Acoustic. Ozvučnica vyrobená z MDF dosiek je potiahnutá fóliou s imitáciou dreva a osadená 6,5" basovým reproduktorom s kevlarovou membránou a 0,5" výškovým reproduktorom s ferofluidovým chladením cievky. Reprosústava obsahuje magnetickú kryciu mriežku. Cena za pár.
Dostupnosť: Vypredané
Microlab SOLO16 reprosústavy
Cena 279,00 €

SOLO16 je regálový reproduktorový systém 2.0 s elegantnou čiernou povrchovou úpravou. Táto nová rada SOLO je ideálna pre kvalitné bezdrôtové streamovanie pomocou technológie Bluetooth s vysoko verným stereofónnym zvukom. Ďalšie zariadenia môžte pripojiť pomocou 2x RCA, optického a koaxiálneho vstupu.

Dostupnosť: Vypredané
Microlab SOLO19 reprosústavy
Cena 359,00 €

SOLO19 je trojpásmový HiFi reproduktorový systém s fascinujúcou čiernou povrchovou úpravou, ktorý len tak neprehliadnete. Táto nová rada SOLO je ideálna pre kvalitné bezdrôtové streamovanie pomocou technológie Bluetooth s vysoko verným stereofónnym zvukom.

Dostupnosť: Vypredané
Produkt pridaný na porovnanie.