Aktívne filtre

 • TFT MIRROR7 Monitor 7" 2ch AHD

  165,00 €

  Univerzálny monitor s IPS displejom 7" integrovaný v spätnom zrkadle, pre zobrazenie signálu z 2 kamier. Zrkadlo s držiakom je určené pre dodávkové vozidlá bez spätného zrkadla (potrebné nalepiť na sklo kovovú päticu), alebo pre vozidlá Ford, Hyundai/Kia, Nissan, Toyota, Mazda,... ktoré majú rovnakú päticu na skle už od výroby.


  Monitor podporuje kamery s CVBS analógovým aj AHD signálom.

 • TFT MIRROR4.3 Monitor integrovaný v zrkadle 2-kanálový

  57,00 €

  Monitor 4,3" integrovaný do spätného zrkadla, inštaluje sa na miesto pôvodného zrkadla vo vozidle. Slúži na zobrazenie obrazu z parkovacej kamery, po zaradení spiatočky sa zobrazí reálny obraz za vozidlom pre bezpečné cúvanie a parkovanie. K upevneniu zrkadla na pôvodnú kovovú päticu na čelnom skle je nutné dokúpiť držiak pre konkrétny model vozidla do ktorého má byť zrkadlo inštalované (napr. HOLDER1, HOLDER2). Monitor obsahuje 2x video vstup pre pripojenie 2 kamier.

 • TFT MIRROR Monitor 4.3" 2ch RCA 12V

  42,00 €

  Univerzálny monitor s uhlopriečkou 4,3´´ integrovaný v spätnom zrkadle, obsahuje dva AV vstupy a je možné pripojiť 2 kamery. Zrkadlo sa upevní na originálne centrálne spätné zrkadlo vo vozidle tak, že sa roztiahnu čeľuste na zrkadle TFT MIRROR a nasadia sa na originálne zrkadlo.

 • RM LCD NIS Zrkadlo s displejom 4.3" 2ch RCA 12V

  62,00 €

  Monitor 4,3" integrovaný do spätného zrkadla pre vozidlá Nissan, slúži na zobrazenie obrazu z parkovacej kamery a pripojenie ďalšieho video signálu. Spätné zrkadlo sa nainštaluje namiesto originálneho zrkadla vo vozidle.

 • HOLDER2 Držiak zrkadla pre Jumper, Boxer, Ducato, Daily

  11,96 €

  Držiak pre zrkadlo tft mirror4.3, určený pre vozidlá Jumper, Boxer, Ducato, Daily,... bez dažďového senzoru.

 • HOLDER1 Držiak zrkadla pre Ford, PSA

  11,96 €

  Držiak pre zrkadlo tft mirror4.3, určený pre vozidlá Fiat, Peugeot, Citroen, Iveco, Mitsubishi bez dažďového senzoru.